-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Джерело фінансування закупівлі- кошти підприємства
3 368 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8560a71a4b44e5fb54c88abe9f99f06
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-04-000298-a-a1
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Контактна особа:
Порохнавець Оксана Михайлівна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220890
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович 380975668518, paluvtorg@gmail.com
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Зелена, будинок 115 Ж, квартира 42
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Джерело фінансування закупівлі- кошти підприємства
Номер договору:
Л/Т-19508/НЮ
Дата підписання:
18.10.2019 00:00
Період дії договору:
18.10.2019 00:00 - 31.10.2019 00:00
Сума договору:
3 368 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 561 450.00 UAH)
Оплачено:
3 366 454.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 559 204.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля камяне
Кількість
900 тонни
Період постачання
до 31.10.2019