-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для кабінету "Захисник Вітчизни"
245 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d860e9dec9ea433d9c5dff05d327ed1a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-06-000676-c-a1
Замовник:
Відділ освіти Кремінської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142023
-
Контактна особа:
Шевченко Ірина Олександрівна +380645432472 osvita.krem@ukr.net
-
Адреса:
92900, Україна, Луганська область, місто Кремінна, вулиця Банкова, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Шекетера Олексій Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3109511717
-
Контактна особа:
Шекетера Олексій Леонідович +380681198236 sheketera@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, Київ, Драгоманова 31, кв. 80
Класифікатор ДК 021:2015:
Аналіз за цим CPV
Номер договору:
209
Дата підписання:
18.10.2019 00:00
Період дії договору:
18.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
245 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
245 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для кабінету "Захисник Вітчизни"
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 15.11.2019
Місце постачання
92900, Україна, Луганська область, Кремінський район, підпорядковані Замовнику заклади освіти
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a59a1021c7314c608239d1b1e9f3f30e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
18.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано