-
Відкриті торги
-
КЕП
легковий автомобіль (санітарний транспортний засіб класу А)
2 160 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4ea6e38116245939c8c63198916b06e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-05-001738-b-c1
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Контактна особа:
Питльована Юлія Олександрівна +380459625820 vrcpmsdbux77@ukr.net
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" +380672405547 olegk@s-k-s.com.ua http://www.polycar.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, 08130, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Кільцева, будинок 4-Н
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/10ЛА
Дата підписання:
10.10.2019 00:00
Період дії договору:
10.10.2019 00:00 - 10.10.2019 23:59
Сума договору:
2 160 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 360 000.00 UAH)
Оплачено:
2 160 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 360 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
легковий автомобіль
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.12.2019