• Відкриті торги
  • КЕП

Планшети,БФП Epson L3050 із WI-FI

80 475.00 UAH з ПДВ
Номер: 72becaffd907474c84c2e9f6d42b3dee
Ідентифікатор договору: UA-2019-09-03-000716-c-c1
Замовник: відділ освіти Малинської районної державної адміні
Постачальник: ТОВ "КОМЕЛ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору: 15-2019
Дата підписання: 15.10.2019 08:00
Період дії договору: 15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 80 475.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 80 475.00 UAH)
Оплачено: 80 475.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 80 475.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Планшети (кошти місцевого/державного бюджетів)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 11 штуки
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, пл.Соборна 6-А На карті
БФП Epson L3050 із WI-FI (кошти місцевого/державного бюджетів)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 11601, Україна, Житомирська область, МАЛИН, пл.Соборна 6-А На карті