• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Шафи КТП

Асортимент, кількість товару та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї.

58 211 304.00 UAH з ПДВ
Номер: b7d4ac40c42044b184ab9cc13df2034e
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-27-000769-c-b1
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"
Постачальник: ТОВ "ВТФ "ЕЛІЗ"
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Опис: Асортимент, кількість товару та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї.
Номер договору: 1028-01/11-19
Дата підписання: 07.10.2019 00:00
Період дії договору: 07.10.2019 00:00 - 30.06.2022 00:00
Сума договору: 58 211 304.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 701 884.00 UAH)
Оплачено: 7 335 642.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 222 607.03 UAH)
Причини розірвання договору: Сторони, керуючись нормами ЗУ «Про публічні закупівлі», ст. 651, 653 та 654 Цивільного кодексу України, вирішили розірвати Договір поставки №1028-01/11-19 від 07.10.2019 року.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шафа КТП кіоскова прохідна однотрансформаторна 160 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 160 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна двухтрансформаторна 160 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна однотрансформаторна 250 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 250 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна двухтрансформаторна 250 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна однотрансформаторна 400 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 400 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна двухтрансформаторна 400 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна однотрансформаторна 630 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 630 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова прохідна двухтрансформаторна 630 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 160 кВА (повітря-повітря)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 250 кВА (повітря-повітря)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 400 кВА (повітря-повітря)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова однотрансформаторна 630 кВА (повітря-повітря)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна одно трансформаторна 160 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна двухтрансформаторна 160 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна однотрансформаторна 250 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна двухтрансформаторна 250 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна однотрансформаторна 400 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна двухтрансформаторна 400 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна однотрансформаторна 630 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП міська прохідна двухтрансформаторна 630 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП мачтова тупікова однотрансформаторна 160 кВА (повітря-повітря)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП мачтова тупікова однотрансформаторна 250 кВА (повітря-повітря)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова двухтрансформаторна 160 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова двухтрансформаторна 250 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова двухтрансформаторна 400 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 5 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті
Шафа КТП кіоскова тупікова двухтрансформаторна 630 кВА (кабель-кабель)
Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Гетьмана Сагайдачного, 82, центральний склад замовника На карті

Внесені зміни

    Номер: 835cccf605484c719041406723366617
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Відповідно до п. 3.3.4 договору, Сторони домовилися внести зміни до п. 10.1. договору та викласти його в наступній редакції: «10.1. Цей Договір набирає чинності з дати його підписання і діє до «31 » грудня 2021 року, а в частині виконання зобов’язань, що виникають з поставки оплаченого, але не поставленого Постачальником товару – до їх повного виконання.»
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 07.10.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1028-01-11-19 ВТФ ЕЛІЗ_шафи КТП (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 34f6422d9b634de18a2347bf3572ba0d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до змісту додаткової угоди №2 від 25.01.2021 року. 14. Сума договору після внесення змін - 58 211 304,00 грн. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін -відповідно до договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
p7s
sign.p7s
    Номер: ef91e0f9d12543bfa014f4f51bc6e27d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до змісту додаткової угоди №3 від 28.01.2021 року. 14. Сума договору після внесення змін - 58 137 067,20 грн. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін -відповідно до договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 28.01.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
p7s
sign.p7s
    Номер: 92c52efe2321455595e010f7096a61b6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до змісту додаткової угоди №4 від 02.12.2021 року. 9) Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сума договору після внесення змін з ПДВ - без змін Кількість товарів - без змін
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 02.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1028-01-11-19 ВТФ ЕЛІЗ_шафи КТП_додаткова угода _4.pdf
p7s
sign.p7s