• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Запасні частини до автотехніки

4 631 400.00 UAH з ПДВ
Номер: de378da2c12e442b95c1d5952ca66273
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-11-000607-b-c1
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Постачальник: ТОВ "Алделит"
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Номер договору: 27-7/19/458
Дата підписання: 01.10.2019 00:00
Період дії договору: 01.10.2019 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору: 4 631 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 771 900.00 UAH)
Оплачено: 2 316 330.72 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 386 055.12 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки (Джерело фінасування - власні кошти)
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 898 найменувань
Період постачання до 25.09.2020
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, пр.Адмірала Луніна 99 На карті

Внесені зміни

    Номер: 525fa1a896cf4200b626221368ed86b7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 28.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1.pdf