-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
1 373 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
7a08a8102287454085fdbfbe053ebb1d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-12-000940-a-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05457253
-
Контактна особа:
Тетяна Мозгова +380508554001 kpstru@ukr.net
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ШОСЕ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30510656
-
Контактна особа:
Тетяна Єграшина +380675753945 tender.vekteh@gmail.com
-
Адреса:
61010, Україна, Харківська область, місто Харків, Ващенківський в'їзд, 16А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
130919
Дата підписання:
13.09.2019 15:25
Період дії договору:
01.09.2019 00:00 - 31.10.2019 00:00
Сума договору:
1 373 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 373 900.00 UAH)
Оплачено:
1 211 693.11 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 211 693.11 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
658000 Кіловат-година
Період постачання
01.09.2019 - 31.10.2019