-
Відкриті торги
-
КЕП
Дріт зварювальний обміднений СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
940 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
db42c0faf0454c81862bca610ca889e5
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-18-000773-b-c1
Замовник:
Філія «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Контактна особа:
Костецька Т.М. +38 067-652-23-40 tender@rwk.com.ua
-
Адреса:
08502, Україна, Київська обл., Фастів, м. Фастів, вул. Андрія Шептицького, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
МЕТИЗ-ТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
31380102
-
Контактна особа:
МЕТИЗ-ТРЕЙД +380612126126 metiz-trade@ukr.net http://metiztrade.com
-
Адреса:
Україна, Запоріжжя. вул. Артема 67 к 55
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
25/16 ПОСТ ЦВРЕФЮ-У
Дата підписання:
20.12.2016 00:00
Період дії договору:
20.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
940 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 940 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний обміднений СВ-0,8Г2С (0,8мм та 1,2мм)
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
30158 кілограм
Період постачання
до 31.12.2016
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3a6b06f598ab412ebabbd974b76c7bc4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
25/16 ПОСТ ЦВРЕФЮ-У
Дата внесення змін до договору:
30.12.2016 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
b4b8463133d6421fab0c659c6e916840
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
згідно з ч. 6 ст. 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» «Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку».
Номер додаткової угоди:
25/16 ПОСТ ЦВРЕФЮ-У
Дата внесення змін до договору:
30.12.2016 00:00
Статус:
Опубліковано