• Відкриті торги
  • КЕП

продукція для чищення

згідно специфікації

562 864.50 UAH з ПДВ
Номер: f9ea2c5e046f41128a5cfb4dfb5f32d3
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-02-000618-b-c1
Замовник: Управління освіти Луцької міської ради
Постачальник: ФОП Нікітін Андрій Сергійович
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Опис: згідно специфікації
Номер договору: 41
Дата підписання: 02.10.2019 09:00
Період дії договору: 02.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 562 864.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 810.75 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засіб сипучий для чищення кахельних поверхонь SAMA або еквівалент (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 1272 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб для чищення килимів «Бджілка» або еквівалент (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 391 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб сипучий для чищення посуду та поверхонь
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 623 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб рідкий мийний концентрований «Бджілка» або еквівалент (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 1134 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб миючий для скла «Бджілка» або еквівалент (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 296 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Пральний порошок для ручного прання (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 76 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Пральний порошок для автоматичного прання (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 401 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Гель для миття унітазів «Санітарний хлор-гель» або еквівалент (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 3167 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб санітарно – гігієнічний для чищення санвузлів концентрований кислотний «Санітарний-Т» або еквівалент (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 3376 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб сипучий для чищення санвузлів (торгове найменування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 2098 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Засіб для миття підлоги з антибактеріальним ефектом (торгове найметування)
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 716 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті
Сода кальцинована
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Кількість 35 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 43000, Україна, Волинська область, Луцьк, заклади згідно додатку На карті