-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір санітарно-гігієнічного призначення (підгузки для дорослих)
192 166.65
UAH з ПДВ
Номер:
2a48d0d8a69742c3a51437f2b0b87797
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-29-001087-b-a1
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Віра, надія, любов"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38189050
-
Контактна особа:
Анна Гостюк +380506465048 vira.nadija.ljubov@ukr.net
-
Адреса:
60523, Україна, Чернівецька область, Герцаївський р-н, с. Банчени
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕМБІКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39518480
-
Контактна особа:
Марина Нетичук +380671880882 bembiks.torg@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, будинок 58
Класифікатор ДК 021:2015:
33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняАналіз за цим CPV
Номер договору:
71/19
Дата підписання:
30.08.2019 11:52
Період дії договору:
30.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
192 166.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 027.77 UAH)
Оплачено:
192 166.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 027.77 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих S (1); (Джерело фінансування закупівлі: державний бюджет)
Кількість
5700 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
60523, Україна, Чернівецька область, с.Банчени, Герцаївського р-ну, урочище Вознесенське
На карті
Підгузки для дорослих M (2); (Джерело фінансування закупівлі: державний бюджет)
Кількість
4350 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
60523, Україна, Чернівецька область, с.Банчени, Герцаївського р-ну, урочище Вознесенське
На карті
Підгузки для дорослих L (3); (Джерело фінансування закупівлі: державний бюджет)
Кількість
4320 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
60523, Україна, Чернівецька область, с.Банчени, Герцаївського р-ну, урочище Вознесенське
На карті