• Відкриті торги
  • КЕП

Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва) до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня людини похилого віку

Продуктові набори

322 199.20 UAH з ПДВ
Номер: ba74c2fe40f54b4ea0ecbdd6daf88cf7
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-29-001901-b-a1
Замовник: Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГРОМІК ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Опис: Продуктові набори
Номер договору: №32/19
Дата підписання: 27.08.2019 15:00
Період дії договору: 27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 322 199.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 699.87 UAH)
Оплачено: 322 199.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 53 699.87 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Продукти харчування та сушені продукти різні (продуктові набори малозабезпеченим, одиноким громадянам та іншим верствам населення міста Києва) до Міжнародного дня людей з інвалідністю та Дня людини похилого віку
Код ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
Кількість 974 штуки
Період постачання 27.08.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 03115, Україна, місто Київ, Київ, М. Котельникова 32/11 На карті