-
Відкриті торги
-
КЕП
Спектрофотометр скануючий двопроменевий Unico 4802 в комплекті з автосемплером 6-ти позиційним SQ4802-120 або еквівалент
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6add25626312419497a9a9f819f57dc3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-16-000512-a-a1
Замовник:
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417242
-
Контактна особа:
Шульженко Олексій +380683570245 plant@ifrg.kiev.ua http://ifrg.kiev.ua
-
Адреса:
03022, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 31/17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ШИМЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33599941
-
Контактна особа:
Іван Огородник +380952707123 shimukraine@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київ, Київ, вул. Чигоріна, буд.18
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
53
Дата підписання:
03.09.2019 00:00
Період дії договору:
03.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
200 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 333.33 UAH)
Оплачено:
200 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 33 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спектрофотометр скануючий двопроменевий Unico 4802 в комплекті з автосемплером 6-ти позиційним SQ4802-120
Кількість
1 комплект
Період постачання
16.07.2019 - 29.10.2019