-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер
270 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
794b22dc354c4e5588b5a073689b4832
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-26-000639-b-a1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146127
-
Контактна особа:
Відділ освіти +380957619602 publkeg2@ukr.net
-
Адреса:
64003, Україна, Харківська область, смт. Кегичівка, вул. ІМЕНІ ВОЛОШИНА, 79
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАБІЧ ВАЛЕРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2377100353
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАБІЧ ВАЛЕРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ +380509834623 babich_vg@meta.ua
-
Адреса:
Україна, 02034, м.Київ, ВУЛИЦЯ БАЛЬЗАКА ОНОРЕ, будинок 54, квартира 148
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
101
Дата підписання:
27.08.2019 14:00
Період дії договору:
27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
270 600.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
270 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер (джерело фінансування: субвенція державного бюджету, співфінансування місцевого бюджету)
Кількість
11 штуки
Період постачання
23.08.2019 - 06.09.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
72bd8c7fec144b648728ed27db906408
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.09.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dbbbc58cde7240f68742960f37eb17e6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
07.10.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8f25cd06c959483f9574e54dfe3f13c8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.11.2019 14:00
Статус:
Опубліковано