-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Офісне устаткування та приладдя різне)
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-01-16-000391-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Офісне устаткування та приладдя різне». Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства
115 406.88
UAH з ПДВ
Номер:
2d8fb884997048c8b1583c09354a7eb8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-18-003075-b-b1
Замовник:
Філія "Науково-виробничий центр технічної діагностики "Техдіагаз" АТ "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24746520
-
Контактна особа:
Іваник Людмила Йосипівна +380444612440 ivanyk-li@utg.ua
-
Адреса:
03151, Україна, Київська обл., Київ, вул. Волинська, буд. 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25394112
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ПАПІР" +380509266011 CORP@UKRPAPIR.COM.UA http://ukrpapir.com.ua/
-
Адреса:
04073, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛ.КУРЕНІВСЬКА, будинок 2-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-01-16-000391-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Офісне устаткування та приладдя різне». Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства
Номер договору:
1908000224
Дата підписання:
28.08.2019 00:00
Період дії договору:
28.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
115 406.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 234.48 UAH)
Оплачено:
115 406.88 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 234.48 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість
1531 штуки
Період постачання
до 31.12.2019