-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне)
Закупівля твердого палива (вугілля кам'яне) марки ДГ/Г(Г2) ПКО (20-200) або еквівалент в кількості 125 тонн та вугілля кам’яне марки ДГ/Г(Г2) МСШ (0-20) або еквівалент в кількості 100 тонн здійснюється за рахунок коштів районного бюджету
780 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b1ab93edc2e04f0e82891525d5fc84a3
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-12-001434-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Надвірнянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143560
-
Контактна особа:
Гладиш Ольга Іванівна +38097 155 31 50 cs.osvita@gmail.com http://nadosvita.if.ua/
-
Адреса:
78400, Україна, Івано-Франківська обл., Надвірна, м.Надвірна, вул.Грушевського, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Енергозахід"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36084263
-
Контактна особа:
Павло Товкало +380676736038 ptovkalo@yahoo.com
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 27, кв. 71,
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля твердого палива (вугілля кам'яне) марки ДГ/Г(Г2) ПКО (20-200) або еквівалент в кількості 125 тонн та вугілля кам’яне марки ДГ/Г(Г2) МСШ (0-20) або еквівалент в кількості 100 тонн здійснюється за рахунок коштів районного бюджету
Номер договору:
283
Дата підписання:
20.08.2019 00:00
Період дії договору:
20.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
780 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
780 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки ДГ/Г(Г2) ПКО (20-200) або еквівалент
Кількість
125 тонни
Період постачання
19.08.2019 - 15.10.2019
вугілля кам’яне марки ДГ/Г(Г2) МСШ (0-20) або еквівалент
Кількість
100 тонни
Період постачання
19.08.2019 - 15.10.2019