-
Відкриті торги
-
КЕП
Вікна, двері
код ДК 021:2015: 44230000-1 Теслярські вироби (вікна, двері)
455 037.50
UAH без ПДВ
Номер:
cdaaa4b829cf4e7aa889af24f2682da9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-25-000250-a-c1
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Контактна особа:
Ситникова Наталия Валентиновна +380613956418 oskt2541@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька обл., Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41980534
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНО-МОСТ" +380968428429 teh@tehnomost.com.ua http://www.tehnomost.com.ua
-
Адреса:
Україна, 49051, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
44230000-1 Теслярські виробиАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 44230000-1 Теслярські вироби (вікна, двері)
Номер договору:
362(3)19УК
Дата підписання:
06.08.2019 00:00
Період дії договору:
06.08.2019 00:00 - 06.08.2019 00:00
Сума договору:
455 037.50 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вікна, двері (джерело фінансування: кошти підприємства)
Кількість
427.5 метри квадратні
Період постачання
01.08.2019 - 29.11.2019