-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Навчальне обладнання та приладдя для кабінетів початкових класів) (кошти залишків освітянської субвенції минулих років; кошти субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»; кошти співфінансування місцевого бюджету)
5 058 075.00
UAH з ПДВ
Номер:
404a73a99f894e0e80234b4932a73265
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-11-003059-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142619
-
Контактна особа:
Tarasov Eugen +380957563122 osvita-artray@ukr.net
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Бахмутский р-н, м. Світлодарськ, буд. 24 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Науковий Центр "Європейська Дидактика"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40072264
-
Контактна особа:
Терлецький Олексій Володимирович +380631635913 ukrdidac@gmail.com
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 89, пр. 1А
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
271
Дата підписання:
02.08.2019 09:51
Період дії договору:
02.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
5 058 075.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 058 075.00 UAH)
Оплачено:
5 058 075.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 058 075.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Часовоярської ЗОШ № 17
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84551, Україна, Донецька область, м. Часів Яр, Бахмутський район, вул. Д. Скрипниченка, 49
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Опитненської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84501, Україна, Донецька область, с. Опитне, Бахмутський район, вул. Шкільна, 4
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Новолуганської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84543, Україна, Донецька область, с. Новолуганське, Бахмутський район, вул. Шкільна, 2
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Світлодарської ЗОШ
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84792, Україна, Донецька область, м. Світлодарськ, Бахмутський район, вул. 66 А
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Світлодарського НВК
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84792, Україна, Донецька область, м. Світлодарськ, Бахмутський район, вул. 24 А
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Калинівської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84550, Україна, Донецька область, с. Калинівка, Бахмутський район, вул. Лісова, 29
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Часовоярської ЗОШ № 15
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84551, Україна, Донецька область, м. Часів Яр, Бахмутський район, вул. Горького, 1
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Клинівської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84562, Україна, Донецька область, с. Клинове, Бахмутський район, вул. Шкільна, 1
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Миронівської ЗОШ № 1
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84791, Україна, Донецька область, смт. Миронівський, Бахмутський район, вул. Молодіжна, 10
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Миронівської ЗОШ № 2
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84791, Україна, Донецька область, смт. Миронівський, Бахмутський район, вул. Мира, 11
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Покровського НВК
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84561, Україна, Донецька область, с. Покровське, Бахмутський район, вул. 40 років Перемоги, 13
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Зайцівської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84570, Україна, Донецька область, с. Зайцеве, Бахмутський район, вул. Шкільна, 1
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Іванівської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84557, Україна, Донецька область, с. Іванівське, Бахмутський район, вул. Освітня, 10
На карті
Навчальне обладнання та приладдя кабінету початкових класів для Луганської ЗОШ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Місце постачання
84580, Україна, Донецька область, смт. Луганське, Бахмутський район, вул. Шкільна, 59
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ae94a51140994c7ba28885d564561fc4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення умов Договору
Номер додаткової угоди:
271
Дата внесення змін до договору:
02.08.2019 14:15
Статус:
Опубліковано