• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

монітор пацієнта, аспіратор

про закупівлю

5 583 795.00 UAH з ПДВ
Номер: 10c707371c1b480f82749b6d0ea92189
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-07-001028-c-a1
Замовник: Управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Опис: про закупівлю
Номер договору: 8-БР/2019
Дата підписання: 01.08.2019 17:50
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Сума договору: 5 583 795.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 365 295.00 UAH)
Оплачено: 5 583 795.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 365 295.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
монітор пацієнта
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 4 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті
монітор пацієнта
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 6 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті
монітор пацієнта з модулем капнографії
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 2 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті
монітор пацієнта з модулем капнографії та каналом вимірювання інвазивного тиску
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 4 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті
пульсоксиметр
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 4 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті
аспіратор для верхніх дихальних шляхів
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 10 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті
аспіратор хірургічний
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 4 штуки
Період постачання до 25.12.2019
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Ів. Миколайчука, 9 На карті

Внесені зміни

    Номер: f9f435d3cad84bdd8d824dc5442b2539
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: узгоджена зміна ціни в бік зменшення без зміни кількості та якості товарів ( 34 комплекти)
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.08.2019 12:10
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s