-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул. Набережна в с.Сторожниця коригування
1 278 998.00
UAH з ПДВ
Номер:
3513ff9e521b4d4483820a48c3f5c897
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-11-000064-b-b1
Замовник:
Сторожницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22114785
-
Контактна особа:
Сіка Василь +380505328997 storozhnicka-sr@ukr.net
-
Адреса:
89421, Україна, Закарпатська область, село Сторожниця, вулиця Шевченка, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КОВАТЕХБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33925714
-
Контактна особа:
ТОВ "КОВАТЕХБУД" +380312429941 kovabud@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 89422, Закарпатська обл., Ужгородський район, село Холмок, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 69 "А"
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
22
Дата підписання:
02.08.2019 09:00
Період дії договору:
02.08.2019 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 278 998.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 213 166.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дороги по вул. Набережна в с.Сторожниця коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.07.2019 - 31.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
71e6aba3532c432e9275d4e6cd3bb68e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення щодо визначення вартості робіт по календарним рокам
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.08.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5226a85844464ee7abf872b0adcba733
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Преамбулу Договору підряду № 22 від 02.08.2019 року викласти в наступній редакції:Холмківська сільська рада в особі сільського голови Вачилі Т.Ю., що далі іменується "Замовник", яка діє на підставі Закону україни "Про місцеве самоврядування в Україні" з однієї сторони, та ТОВ "Коватехбуд" в особі директора Копач Віктора Івановича, що діє на підставі Статуту, надалі іменується "Виконавець" з другої сторони,уклали даний договір про нижченаведене: Пункт 3.1 Договору підряду № 22 від 02 серпня 2019 року, викласти в наступній редакції: 3.1 Ціна цього Договору становить 1278998,00 грн. в т.ч.ПДВ, в т.ч. в 2019 році- 500000,00грн. ,в 2020 році- 200000,00 грн., в 2021 році-477935,00 грн.,на 2022 рік -101063,00 грн. в т.ч. ПДВ. Розділ " XIII/ Місцезнаходження та банківські реквізити сторін" Договору підряду № 22 від 02.08.2019 року викласти в наступній редакції:Замовник: Холмківська сільська рада с,Холмок, вул.Свободи,50 код 22096259 , р/р UA448201720344211044100039213 ,банк ДКСУ в м.Київ ,МФО 820172. Всі інші умови Договору підряду № 22 від 02.08.2019 року залишаються без змін.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
06.04.2021 09:38
Статус:
Опубліковано