-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт вулиці Минайська села Сторожниця
2 100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dff98b58aadf4a18802b2afef0602486
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-11-000056-b-b1
Замовник:
Сторожницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22114785
-
Контактна особа:
Сіка Василь +380505328997 storozhnicka-sr@ukr.net
-
Адреса:
89421, Україна, Закарпатська область, село Сторожниця, вулиця Шевченка, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УЖГОРОДСЬКЕ ШЛЯХОВО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ 58"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40411209
-
Контактна особа:
юрий волковинский +380992210799 ushbu58@gmail.com
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород,, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 25, квартира 26
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
24.07.2019 09:00
Період дії договору:
24.07.2019 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 100 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 350 000.00 UAH)
Оплачено:
2 088 925.61 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 348 154.26 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вулиці Минайська села Сторожниця
Кількість
1 роботи
Період постачання
10.07.2019 - 31.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0707f90ebc8c4504bcab818fef7db876
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Преамбулу Договору підряду №21 від 24 липня 2019 р. викласти в наступній редакції: Холмківська сільська рада в особі сільського голови Вачилі Т.Ю., що далі іменується "Замовник", яка діє на підставі Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"з однієї сторони та Товариство з обмеженою відповідальністю "Ужгородське шляхово-будівельне управління 58" в особі директора Рогової І.О., що діє на підставі статуту, надалі іменується "Виконавець" з другої сторони, уклали цей Договір про нижченаведене: Пункт 3.1 Договору підряду № 21 від 24 липня 2019 р. викласти в наступній редакції:
3.1. Ціна цього Договору становить 2100000,00 грн. з ПДВ вт.ч. в 2019 році-1300000,00 грн. з ПДВ, в 2021 році -800000,00 грн.з ПДВ.Внести зміни в Додаток 3 Договору підряду № 21 від 24 липня 2019 р. та викласти його в новій редакції. Розділ "XIII. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін " договору підряду " 21 від 24 липня 2019 р. викласти в новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.04.2021 11:14
Статус:
Опубліковано