-
Відкриті торги
-
КЕП
вугіляя ПКОМС (6-100) В КІЛЬКОСТІ 90 ТОНН
387 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
43cbb0448f434c85b35c9ca6b63ecb16
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-29-001825-c-c1
Замовник:
Ланчинська селищна рада ОТГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354545
-
Контактна особа:
Василь Іванішак +380966092609,+380688403147 lanchin_rada@ukr.net
-
Адреса:
78455, Україна, Івано-Франківська область, смт Ланчин, вул. Шкільна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "Енергозахід"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36084263
-
Контактна особа:
Павло Товкало +380676736038 ptovkalo@yahoo.com
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 27, кв. 71,
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
22-07
Дата підписання:
22.07.2019 11:01
Період дії договору:
22.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
387 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
387 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ВУГІЛЛЯ ПКОМС 6-100 В КІЛЬКОСТІ 90 ТОНН
Кількість
90 тонни
Період постачання
01.08.2019 - 15.10.2019
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
a598e4130c764f239ead69aea85e30e4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміни умов договору у звязку з збільшенням обсягів поставки вугілля на опалювальний період 2019-2020 року.
Номер додаткової угоди:
20/11
Дата внесення змін до договору:
20.11.2019 09:38
Статус:
Опубліковано