-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівельні товари (Кільця ущільнюючі, манжети)
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-05-15-000166-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Кільця ущільнюючі, манжети»
75 199.12
UAH без ПДВ
Номер:
f1ec7cca2636455493eebae8574165fd
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-30-000683-a-a1
Замовник:
ФІЛІЯ "ОПЕРАТОР ГАЗОСХОВИЩ УКРАЇНИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601222
-
Контактна особа:
Пітула Мар`яна Ігорівна (032) 234-93-65 pitula-mi@utg.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська обл., Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1, 3-Й ПОВЕРХ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Приватне підприємство "Автоарматура"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25634875
-
Контактна особа:
Литвин Іван Антонович 380675048278, avtoarm@bigmir.net
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Миколи Краснова, 25
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис:
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-05-15-000166-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Кільця ущільнюючі, манжети»
Номер договору:
1907000156
Дата підписання:
19.07.2019 00:00
Період дії договору:
19.07.2019 00:00 - 18.08.2019 00:00
Сума договору:
75 199.12 UAH без ПДВ
Оплачено:
75 199.12 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кільця ущільнюючі, манжети
×
-
NONE:
000 Не визначено
Кількість
7640 штуки
Період постачання
15.07.2019 - 15.08.2019