• Відкриті торги
  • КЕП

Будівництво вуличного водопроводу в с. Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області

1 755 000.00 UAH без ПДВ
Номер: b5ce2d32963047e99e4162ac35e7f95b
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-29-000401-c-c1
Замовник: Іванівська сільська рада
Постачальник: ПП "ІМЕКС"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 196
Дата підписання: 12.07.2019 00:00
Період дії договору: 12.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 755 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво вуличного водопроводу в с. Іванівка, Теребовлянського району, Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання 24.06.2019 - 30.11.2019
Місце постачання 48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, вулиця Лесі Українки, 36 На карті