-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля планової діяльності "Видобування підземних прісних вод для господарсько-питного водопостачання населених пунктів смт.Ялта,с.Юр'ївка, c.Урзуф, у формі громадських слухань.
11 596.10
UAH без ПДВ
Номер:
c33a4a9dd92048939aa0dcc891c3108f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-20-001194-c-c1
Постачальник:
Департамент екології та природних ресурсів Донецької областної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38707906
-
Контактна особа:
Натрус Сергій Петрович 0956442525
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул.Богдана Хмельницького,6
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Номер договору:
494
Дата підписання:
18.06.2019 00:00
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
11 596.10 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля планової діяльності "Видобування підземних прісних вод для господарсько-питного водопостачання населених пунктів смт.Ялта,с.Юр'ївка, c.Урзуф, у формі громадських слухань.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019