-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо ДСТУ 7688:2015 Євро
3 256 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
4fbfe50d6e304014af123e898a2d2836
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-24-000747-c-b1
Замовник:
КП "Ужгородський муніципальний транспорт" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41395817
-
Контактна особа:
Шлезінгер Олена Євгенівна +380667589854 KP.UzMT@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, пл. Поштова, б. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПЕТРА ВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39094756
-
Контактна особа:
Андріанна Векілова +380502110531 avekilova@ukr.net
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, ВУЛИЦЯ БЕРЕГІВСЬКА, будинок 70
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
6 Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) Оплата вартості поставленого Товару здійснюється на умовах відстрочення платежу до 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. Покупець проводить оплату за фактично отриманий Товар згідно з Договором та на підставі виставленого рахунку-фактури. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства
Дата підписання:
01.07.2019 00:00
Період дії договору:
01.07.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
3 256 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 542 700.00 UAH)
Оплачено:
3 256 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 542 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо ДСТУ 7688:2015 Євро
Кількість
162000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 6 Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) Оплата вартості поставленого Товару здійснюється на умовах відстрочення платежу до 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. Покупець проводить оплату за фактично отриманий Товар згідно з Договором та на підставі виставленого рахунку-фактури. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства
- Зміна №2 2
- Зміна №3 3
- Зміна №4 4
- Зміна №5 5
- Зміна №6 6
- Зміна №7 7
- Зміна №8 8
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ebbc2811f39844f491fa48d33024e6f5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення ціни за одиницю товару підтверджується ціновою довідкою №Ц-62 Закарпатської Торгово-промислової Палати за вихідним номером № 15.06-07/175 від 12.07.2019 року.
Номер додаткової угоди:
6 Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків) Оплата вартості поставленого Товару здійснюється на умовах відстрочення платежу до 10 (десяти) банківських днів з дня поставки Товару. Покупець проводить оплату за фактично отриманий Товар згідно з Договором та на підставі виставленого рахунку-фактури. Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства
Дата внесення змін до договору:
16.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d0a97427e60d4bfcbe169cc006a5e79b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Довідка № Ц-72 Закарпатської Торгово-промислової Палати № 15.06-07/191 від 31.07.2019 року.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
13.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ae59b8f0dcda4f039feebfc607097e39
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення вартості за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c682a0c024344669a7a79e0120b90f57
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Цінова довідка № Ц-87 Закарпатської Торгово-промислової Палати за вихідним номером № 15.06-07/223 від 27.09.2019 року.
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
02.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
43ab918fffe84e7e86960534fbf34064
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Двостороння домовленість про зменшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
01.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
f7a6c7ec08c04b169dd05d1766cf4e5c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
двостороннє узгодженння зміни ціни в бік зменшення
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
13.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
c4e7eaa80d7a4317a5eadb51c80d4e54
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
двостороньо узгоджене зменшення ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
567a5daae0594150a37ee3c0984411ff
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 8.3. Договору та на підставі частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано