-
Відкриті торги
-
КЕП
Фурнітура різна (дидактичні матеріали для початкової школи на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа")
177 444.00
UAH без ПДВ
Номер:
2485f84a7d0040ebbda0a001ad25c9a9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-27-000230-a-c1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146156
-
Контактна особа:
Наталія Буряківська +380958099156 pr.kupyansk@dniokh.gov.ua
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, М.КУП"ЯНСЬК, ВУЛ. 1 ТРАВНЯ БУД. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЧУПРИНА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110016886
-
Контактна особа:
Світлана Чуприна +380982162642 svetlana.chupryna.1985@gmail.com
-
Адреса:
63223, Україна, Харківська область, Нововодолазький район, село Нова Мерефа, ВУЛИЦЯ АНЮТИ, будинок 13
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-09/268
Дата підписання:
05.07.2019 11:00
Період дії договору:
05.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
177 444.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
177 444.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Демонстраційний комплект вимірювальних приладів (метр навчальний з кольоровою шкалою, метр дерев’яний з сантиметровим діленням, трикутники (45°, 30-60°), циркуль)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 01.08.2019
Демонстраційний набір моделей геометричних тіл (кольоровий пластик)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 01.08.2019
Набір пісочних годинників (1,2,5,10 хвилин)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 01.08.2019
Мікроскоп учнівський
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 01.08.2019
Конструктор для вивчення різних конструкцій та механізмів (430 деталей)
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 01.08.2019
Комплект дитячих музичних інструментів
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 01.08.2019