• Відкриті торги
  • КЕП

Дидактичні матеріали для початкових класів

732 406.00 UAH без ПДВ
Номер: 1d6e78ebd9974831ac19aefdc02f5973
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-27-001719-a-a1
Замовник: Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІЗ ЛАБЗ"
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору: 216
Дата підписання: 01.07.2019 00:00
Період дії договору: 01.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 732 406.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 732 406.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект дидактичних матеріалів «Природнича освітня галузь»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 комплект
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Комплект таблиць з природознавства відповідно до програмного матеріалу початкової школи
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 комплект
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір демонстраційний лабораторний
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 комплект
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Дитяча карта світу
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Дитяча карта України
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Дитяча карта Сонячної системи
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Настільна гра «Мовне лото»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Настільна гра «Шахи, шашки»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Набір настільних розвивальних ігор
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 комплект
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Конструктор
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті
Телурій
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 31 штуки
Період постачання до 15.07.2019
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, М. Ізмаїл, пр-т Суворова, 62 На карті