-
Відкриті торги
-
КЕП
придбання декоративних бетонних виробів
придбання декоративних бетонних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
501 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
38b64379f5f346598e8e72280378765c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-10-001490-a-b1
Постачальник:
ФОП Кулик Є.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2574100978
-
Контактна особа:
Кулик Євген Миколайович +380675740303 kulyk.yevgen.n@gmail.com
-
Адреса:
61045, Україна, Харківська область, Харків, вул.Очаківська,буд.82, кв.59
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис:
придбання декоративних бетонних виробів. Джерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету.
Номер договору:
170
Дата підписання:
11.06.2019 00:01
Період дії договору:
11.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
501 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання декоративних бетонних виробів
Кількість
1340 штуки
Період постачання
до 01.07.2019
Місце постачання
61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником
На карті