• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Набір для виявлення антитіл до вірусу лейкозу в імуноферментному аналізі конкурентним методом (ІФА)

5 977 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 55efa6e0177e4b6188c73767d8bb970d
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-25-000922-a-a1
Постачальник: ТОВ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 14/06
Дата підписання: 14.06.2019 00:00
Період дії договору: 14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 5 977 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 977 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір для виявлення антитіл до вірусу лейкозу в імуноферментному аналізі конкурентним методом (ІФА)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 200 набір
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01001, Україна, м. Київ, м. Київ, відповідно до Додатку І Тендерної документації На карті