-
Відкриті торги
-
КЕП
Сервер для обробки та зберігання інформації
234 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
e5696a29753a411a95f185e51ac9c825
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-02-001585-a-b2
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Контактна особа:
Юлія Гунько +380567565611 ufzbodnepr126@ukr.net http://dp.npu.gov.ua
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРО-ТЕХНОЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19089304
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРО-ТЕХНОЦЕНТР" +380563741040 sale@dtcenter.com.ua http://dtcenter.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49128, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОМУНАРІВСЬКА, будинок 1, квартира 320
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДТ030619-01
Дата підписання:
13.06.2019 14:11
Період дії договору:
13.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
234 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 165.00 UAH)
Оплачено:
234 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 165.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер для обробки та зберігання інформації
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 20 А
На карті