-
Відкриті торги
-
КЕП
Дидактичні матеріали для комплектування кабінетів початкових класів «Нова Українська Школа»
243 605.00
UAH без ПДВ
Номер:
f02b7aa15ef34e3d8aea2ddcf32b195c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-25-000292-c-a1
Замовник:
Відділ освіти Перемишлянської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144772
-
Контактна особа:
Костів Олександра Ярославівна +380326321260 peremyshlyany@ukr.net
-
Адреса:
81200, Україна, Львівська область, Перемишляни, вул. Привокзальна 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Ковельська, 6а/34
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
109
Дата підписання:
27.05.2019 00:00
Період дії договору:
27.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
243 605.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
243 605.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для комплектування кабінетів початкових класів «Нова Українська Школа»
Кількість
54 найменувань
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
051ea0b45c584fb3a2b97d0331323a7e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
109
Дата внесення змін до договору:
01.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано