• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Електрична енергія

2 620 993.68 UAH з ПДВ
Номер: d3971c91424945c4a5e1864e4dd1b289
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-08-002354-a-a1
Замовник: Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис: Електрична енергія
Номер договору: Е/24-19
Дата підписання: 14.05.2019 00:00
Період дії договору: 14.05.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору: 2 620 993.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 436 832.28 UAH)
Оплачено: 2 620 993.68 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 436 832.28 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1030148 Кіловат-година
Період постачання до 31.03.2020
Місце постачання 61057, Україна, Харківська область, Харків, вул.Сумська, будинок 25 На карті

Внесені зміни

    Номер: c1281116e2f845c880987092d36356a5
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: ду.1 від 23.07.2019р. Сума договору після внесення змін - залишилася незмінною. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - залишилася незмінною.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.07.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
е-24-19 ду.1 23.07.19 (1).pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 9f97caa8fac24cb8a3ecdd7a80157b09
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: ду.2 від 26.12.2019р. Сума договору після внесення змін - 3265847,67 грн. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 1 548 547 кВт*год.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 26.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
е-24-19 ду.2 26.12.19 (1).pdf
p7s
sign.p7s