• Відкриті торги
  • КЕП

Дефібрилятор

349 890.00 UAH з ПДВ
Номер: 796b30fa3d2042c68b0c1ace077ac65f
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-04-003979-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Номер договору: 192
Дата підписання: 28.05.2019 00:00
Період дії договору: 28.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 349 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 890.00 UAH)
Оплачено: 349 890.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 890.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дефібрилятор
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті