• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів)

1 434 493.50 UAH з ПДВ
Номер: 93d296048da94d7f9c06db9c910a9ad2
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-23-003410-b-a1
Замовник: Відділ освіти Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області
Постачальник: ТОВ "ОСВ ТРЕЙДИНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору: 191
Дата підписання: 24.05.2019 09:54
Період дії договору: 24.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 434 493.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 434 493.50 UAH)
Причини розірвання договору: Відповідно до ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Луганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84580, Україна, Донецька область, Бахмутський район, смт. Луганське, вул. Шкільна, 59 На карті
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Миронівської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84791, Україна, Донецька область, Бахмутський район, смт. Миронівський, вул. Молодіжна, 10 На карті
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Миронівської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84791, Україна, Донецька область, Бахмутський район, смт. Миронівський, вул. Мира, 11 На карті
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Новолуганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84573, Україна, Донецька область, Бахмутський район, с. Новолуганське, вул. Шкільна, 2 На карті
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Світлодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Світлодарськ, буд. 66 А На карті
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Світлодарського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Бахмутський район, м. Світлодарськ, буд. 24 А На карті
Код ДК 021-2015 : 39160000-1 – Шкільні меблі (Засоби навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів для Зайцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.07.2019
Місце постачання 84570, Україна, Донецька область, с. Зайцеве, вул. Шкільна, 1 На карті