• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги щодо благоустрою території

478 632.54 UAH з ПДВ
Номер: 1ee048093a12428f9e16dfd270b9890e
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-10-000976-c-c1
Замовник: Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області
Постачальник: КП "РОЗВИТОК КУРОРТНОЇ ЗОНИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Номер договору: 21-05-1
Дата підписання: 21.05.2019 13:00
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Сума договору: 478 632.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 772.09 UAH)
Оплачено: 478 632.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 772.09 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо благоустрою території
Код ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 72563, Україна, Запорізька область, територія та прилеглі території смт. Кирилівка Якимівського району Запорізької області, смт. Кирилівка На карті

Внесені зміни

    Номер: 787a008c92ad4abab5c3f3b2f081ae14
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: 21-05-1
    Дата внесення змін до договору: 29.05.2019 13:00
    Статус:
    Опубліковано