• Відкриті торги
  • КЕП

Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-01-16-000904-a , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз"»

2 158 966.66 UAH з ПДВ
Номер: 5f49a8478d534f39af450e55f692a04c
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-29-001512-b-b1
Замовник: Філія "Управління магістральних газопроводів "Харківтрансгаз" АТ "Укртрансгаз"
Постачальник: Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Опис: Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-01-16-000904-a , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз"»
Номер договору: 1905000383
Дата підписання: 27.05.2019 00:00
Період дії договору: 01.06.2019 00:00 - 31.05.2020 00:00
Сума договору: 2 158 966.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 359 827.78 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Охорона об'єктів магістрального трубопровідного транспорту УМГ "Харківтрансгаз")
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.06.2019 - 31.05.2020
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 90d07497eb58493da0c733e4caadd3e2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Заміна сторони у зобов’язанні
    Номер додаткової угоди: 1905000383-D
    Дата внесення змін до договору: 16.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1905000383-D від 16.12.2019 (1).pdf
p7s
sign.p7s