-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби по догляду за малюками (підгузки, підгузки-трусики)
427 924.44
UAH з ПДВ
Номер:
7041bf7b153145c4a0ff341e2861badf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-001189-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Б"777""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35662229
-
Контактна особа:
Павло Кудрінський +380688585037 b777trd@gmail.com
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. АКАДЕМІКА ЯНГЕЛЯ, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
10.06.2019 11:00
Період дії договору:
10.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
427 924.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 427 924.44 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби по догляду за малюками (підгузки, підгузки-трусики)
Кількість
51336 штуки
Період постачання
10.06.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, Україна, 08154, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м.Боярка, вул. Хрещатик,111
На карті