-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект сучасних меблів для початкових класів нової української школи
178 278.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e5b167812b643d5bbf7a73da09ebb3f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-29-000535-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Мурованокуриловецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141408
-
Контактна особа:
Куцулим Вікторія Романівна +380435621025 kutsulim@ukr.net http://mkosvita.at.ua
-
Адреса:
23400, Україна, Вінницька область, Муровані Курилівці, вул. Соборна, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МІРОС ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41474495
-
Контактна особа:
Володимир Павлюк +380989972487 mirosgrp@gmail.com
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 130 А, квартира 56
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
66
Дата підписання:
07.05.2019 00:00
Період дії договору:
07.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
178 278.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 178 278.00 UAH)
Оплачено:
178 278.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 178 278.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект сучасних меблів для початкових класів нової української школи
Кількість
215 комплект
Період постачання
до 31.07.2019
Місце постачання
23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна,57
На карті