-
Відкриті торги
-
КЕП
Улаштування асфальтного покриття дороги на кладовищі Ракове
507 913.40
UAH без ПДВ
Номер:
fdb30f551af5428faad1236954a73cb7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-000787-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Інженерно-будівельна компанія "Гайвей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41233649
-
Контактна особа:
Арутюнян Давид Ашотович +380671976867 ecc.highway@gmail.com
-
Адреса:
32046, Україна, Хмельницька область, cело Лісоводи, вулиця Ткачука, будинок 82
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
178
Дата підписання:
05.06.2019 00:00
Період дії договору:
05.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
507 913.40 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Улаштування асфальтного покриття дороги на кладовищі Ракове
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2019