-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект вимірювальних підсилювачів (тензометрична система на базі QUANTUM MX840B або його еквівалент)
2 772 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bd66039fae14ebdb0d6fdc53a93eb2d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-27-000668-a-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО „УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВАГОНОБУДУВАННЯ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
00388168
-
Контактна особа:
Василенко Маріанна +38 053 666 03 24 office@ukrndiv.com.ua http://www.ukrndiv.com.ua
-
Адреса:
39621, Україна, Полтавська обл., Кременчук, вул. І. Приходька, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25641036
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНВІТ" +380632352351 info@anwit.kiev.ua http://anwit.kiev.ua
-
Адреса:
Україна, 03115, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА КОТЕЛЬНИКОВА, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
070519/1
Дата підписання:
07.05.2019 00:00
Період дії договору:
07.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 772 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 462 000.00 UAH)
Оплачено:
2 772 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 462 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект вимірювальних підсилювачів (тензометрична система на базі QUANTUM MX840B або його еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.09.2019