-
Відкриті торги
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ (13-100))
1 606 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
3a543c21f1b6410490c94ca75ece4291
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-08-002131-a-a1
Замовник:
Сектор освіти Бахмацької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147368
-
Контактна особа:
Наталія Ярмак +380966764140 bahadm_vo@cg.gov.ua
-
Адреса:
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмацький район, місто Бахмач,, вулиця Соборності, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ДНІПРОРЕСУРС 2016
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827923
-
Контактна особа:
Дмитро Дмитро +380687153324 dniproresurs@gmail.com
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, бульвар Катеринославський, будинок 2,офіс 610
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
01-13/594
Дата підписання:
20.05.2019 14:46
Період дії договору:
20.05.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
1 606 200.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 606 200.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам’яне ДГ(13-100))
Кількість
732.364 тонни
Період постачання
до 29.02.2020
Місце постачання
16500, Україна, Чернігівська область, Бахмач, вул. Соборності,42 до закладів загальної середньої освіти , згідно заявок
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3355ba63f7eb43fc8896d09cdf046322
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони прийшли до згоди збільшити ціну товару не більше як на 10 % відповідно до коливання ціни на ринку. Коливання ціни на ринку документально підтверджено Єкспертним висновком від 31.05.2019 року № ЧК - 307. Тенденція росту цін становить +11,4% . Ціну вугілля кам’яного збільшено до 2200,00 грн.
Номер додаткової угоди:
01-13/594
Дата внесення змін до договору:
03.06.2019 17:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
73e273ea87a54f69a87623986160900e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовилися продовжити строк дії договору достатній для проведення проведення процедури на початку 2020 року . Обсяги та кількість будуть зазначені після затвердження видатків на закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7551a458715641508a73ebafdb5471e9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до кошторисних призначень на 2020 рік сторони погодили суму - 266200,00 грн без ПДВ , обсяг - 121,0 тонн та срок поставки січень-лютий 2020 року .
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
20.01.2020 16:00
Статус:
Опубліковано