• Відкриті торги
  • КЕП

придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків

придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків

342 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 81ec468ab3784be7af232f2fc2cffbc0
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-20-000777-b-b1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТАРОВСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ ОЛЕГОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Опис: придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Номер договору: 123
Дата підписання: 02.05.2019 00:00
Період дії договору: 02.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 342 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 342 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання елементів благоустрою для господарських майданчиків
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 250 штуки
Період постачання до 01.06.2019
Місце постачання 61000, Україна, Харківська обл., Харків, за адресами, вказаними Замовником На карті