-
Відкриті торги
-
КЕП
автомобіль швидкої медичної допомоги тип Б
2 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e1cff2d00d9342a48ab1d6c6c0fa7713
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-02-002426-b-b1
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Контактна особа:
Питльована Юлія Олександрівна +380459625820 vrcpmsdbux77@ukr.net
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ООО "Спец-Ком-Сервис"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
ООО "Спец-Ком-Сервис" +380672405547 olegk@s-k-s.com.ua http://www.polycar.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ КІЛЬЦЕВА, будинок 4-Н
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
02/05
Дата підписання:
02.05.2019 00:00
Період дії договору:
02.05.2019 00:00 - 20.11.2019 23:59
Сума договору:
2 500 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 416 666.67 UAH)
Оплачено:
2 500 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 416 666.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автомобіль швидкої медичної допомоги тип Б
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.09.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3a905b078c8c49c4a5691a7197339e22
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару, зміна строку поставки товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.09.2019 00:00
Статус:
Опубліковано