-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі
8 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
73c3b2d3964b46ea85053c39e924fbfc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-007614-a-a1
Замовник:
Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та екології Чуднівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45358103
-
Контактна особа:
Лілія Соботович +380972526139 gbmavztae@gmail.com https://chudniv-miskrada.gov.ua/
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, місто Чуднів, вулиця Героїв Майдану, будинок 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОНСАЛТ ЖИТОМИР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
46000420
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Перемоги будинок 4 квартира 35
Класифікатор ДК 021:2015:
79100000-5 Юридичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
203/26/ВТ/Ж
Дата підписання:
01.09.2026 13:23
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
8 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Юридичні послуги з питань організації та проведення процедури закупівлі:відкриті торги
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання