-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГ (13-100) (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-19-007256-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-19-007256-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
324 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
930b324f0ec94857b38b7971fea50482
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-009203-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШПОЛЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38990598
-
Контактна особа:
Кульбаченко Руслан Анатолійович 380507339736 shpola_cpmsd@ukr.net
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, Шпола, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЕВ-СЕРВІС 2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31078365
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ПАСТЕРІВСЬКА, будинок 14
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
170
Дата підписання:
31.08.2026 10:00
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
324 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне ДГ (13-100)
Кількість
24 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Україна, Черкаська область, за адресами структурних підрозділів КНП «ШПОЛЯНСЬКИЙ ЦПМСД», які розташовані в населених пунктах Шполянської територіальної громади в межах Звенигородського району
На карті