-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Листом №вих.2916/01-28/26 від 19.06.2026 Рівненської районної державної адміністрації підтверджено виключне право на організацію та проведення змагань з футболу місцевого рівня, в тому числі арбітражу на території Рівненського району Рівненській районній асоціації футболу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель
111 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
4b0e8f29f574479e998b60bfd1070caa
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-005507-a-a1
Замовник:
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму»
Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44389900
-
Контактна особа:
Зоряна Решеніна +380970284976 shpanivccst@gmail.com
-
Адреса:
35301, Україна, Рівненська область, Рівненський район, село Шпанів, вул.Шкільна будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "РІВНЕНСЬКА РАЙОННА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44547178
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н місто Рівне вул.Могили Петра будинок 22Б офіс 118
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Номер договору:
117/26
Дата підписання:
28.08.2026 12:23
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
111 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
35301, Україна, Рівненська область, с. Шпанів Рівненського району, вул. Шкільна, 3
На карті