• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва) з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги

8 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6ae9a83a6bbd451fa9a9354c6148007d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011163-a-a1
Замовник: Ліцей №20 міста Житомира
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТ ЖИТОМИР"
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Номер договору: 212/26/ВТ/Ж
Дата підписання: 01.09.2026 00:00
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Сума договору: 8 000.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги сторонніх фахівців, а саме: юридичні послуги (код ДК 021:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва) з питань організації та проведення процедури закупівлі: відкриті торги
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 10012, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Східна, будинок 65 На карті