• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Офісні меблі (Івано-Франківська область)

17 серпня 2026 р. Філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару «Офісні меблі (Івано-Франківська область)» згідно коду ДК 021-2015: 39130000-2 «Офісні меблі» - 3 лоти, в тому числі лот № 2, очікуваною вартістю 4166,67 грн без врахування ПДВ, а всього кошторисних призначень 5000,00 грн з урахуванням ПДВ, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-08-17-005663-a, що додається. Укладено договір за пп, 6 п, 13 Особливостей № 42-з від 31.08.2026 р

4 166.67 UAH без ПДВ
Номер: 44a515f7eab64e10adafdc245e97814c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-002116-a-a1
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕБЛІ ПЛЮС"
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Стіл комп'ютерний: 2 083.33300 UAH без ПДВ
Опис: 17 серпня 2026 р. Філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару «Офісні меблі (Івано-Франківська область)» згідно коду ДК 021-2015: 39130000-2 «Офісні меблі» - 3 лоти, в тому числі лот № 2, очікуваною вартістю 4166,67 грн без врахування ПДВ, а всього кошторисних призначень 5000,00 грн з урахуванням ПДВ, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-08-17-005663-a, що додається. Укладено договір за пп, 6 п, 13 Особливостей № 42-з від 31.08.2026 р
Номер договору: 42-з
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 4 166.67 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл комп'ютерний
Код ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
Кількість 2 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 77701, Україна, Івано-Франківська область, смт. Богородчани, вул. Шевченка, 56 На карті