• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Офісні меблі (Івано-Франківська область)

17 серпня 2026 р. Філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару «Офісні меблі (Івано-Франківська область)» згідно коду ДК 021-2015: 39130000-2 «Офісні меблі» - 3 лоти, в тому числі лот № 1, очікуваною вартістю 4166,67 грн без врахування ПДВ, всього кошторисних призначень 5000,00 грн з урахуванням ПДВ, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-08-17-005663-a, що додається. Укладено договір за пп. 6 п. 13 Особливостей № 41-з від 31.08.2026

4 166.67 UAH без ПДВ
Номер: 5f78c54737e049a68aa92445a084377c
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-001618-a-a1
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕБЛІ ПЛЮС"
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Тумба офісна (Івано-Франківська область): 2 083.33300 UAH без ПДВ
Опис: 17 серпня 2026 р. Філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару «Офісні меблі (Івано-Франківська область)» згідно коду ДК 021-2015: 39130000-2 «Офісні меблі» - 3 лоти, в тому числі лот № 1, очікуваною вартістю 4166,67 грн без врахування ПДВ, всього кошторисних призначень 5000,00 грн з урахуванням ПДВ, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-08-17-005663-a, що додається. Укладено договір за пп. 6 п. 13 Особливостей № 41-з від 31.08.2026
Номер договору: 41-з
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 4 166.67 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тумба офісна (Івано-Франківська область)
Код ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
Кількість 2 штука
Період постачання 31.08.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 77701, Україна, Івано-Франківська область, смт Богородчани, вул. Шевченка, 56 На карті