-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва на земельній ділянці за адресою: проспект Миру, 11 у Дніпровському районі м. Києва (коригування) (1,2 черга)», (ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель)
Роботи з будівництва протирадіаційного укриття (ПРУ) на зазначеному об'єкті безперервно тривають з 2024 року на підставі первинного договору підряду № 146/1-К-2024 від 14.08.2024, укладеного з ТОВ "СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП". Роботи здійснюються з метою забезпечення безпеки громадян та створення належних умов цивільного захисту в умовах триваючого воєнного стану. Протягом 2025–2026 років відбулися істотні та непередбачувані зміни умов на будівельному ринку України (високий рівень інфляції, значне зростання вартості основних матеріально-технічних ресурсів, підвищення нормативного рівня кошторисної заробітної плати відповідно до вимог Наказу Мінрозвитку від 08.06.2026 № 1069), а також виникла об'єктивна необхідність у зміні первинних проектних рішень для забезпечення міцності захисної споруди. У зв’язку з викладеним, у 2026 році Замовником було забезпечено коригування проектно-кошторисної документації. За результатами розгляду скоригованого проекту ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ "НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ" видало позитивний експертний звіт № 1160/е/25 від 23 лютого 2026 року. Кінцевий термін завершення всього комплексу будівельно-монтажних робіт та введення ПРУ в експлуатацію жорстко обмежений кінцем 2026 року, що зумовлено термінами дії бюджетних асигнувань. Проведення процедури відкритих торгів на залишок відкоригованих робіт зумовило б повну технологічну зупинку будівництва щонайменше на 20–35 календарних днів. Будь-яке зволікання в умовах обмеженого часу унеможливить завершення будівництва стратегічного об'єкта до кінця 2026 року, призведе до потреби консервації об'єкта в осінньо-зимовий період, що може привести до руйнування вже виконаних незавершених конструкцій через погодні фактори, спричинить додаткові збитки для бюджету та залишить людей без належного захисту під час повітряних загроз. З огляду на нагальну потребу, укладання договору здійснюється саме з поточним підрядником ТОВ "СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП", який безпосередньо виконує роботи на об'єкті з 2024 року. Це обумовлено необхідністю: • Забезпечення безперервності та цілісності технологічного процесу будівництва; • Збереження гарантійних зобов'язань за вже виконані конструктивні елементи (залучення нового підрядника призведе до втрати гарантії на роботи 2024 року та розмивання відповідальності за якість об'єкта в цілому); • Уникнення додаткових витрат часу та бюджетних коштів на передачу будівельного майданчика, повторне розгортання техніки та вивчення відкоригованого проекту іншим виконавцем; • Внесення змін у дозвільну документацію. Таким чином, у Замовника виникла реальна нагальна потреба у здійсненні закупівлі відкоригованих робіт у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, які роблять неможливим дотримання строків для проведення відкритих торгів, що відповідно до підпункту 15 пункту 13 Особливостей дозволяє укласти прямий договір про закупівлю без проведення відкритих торгів. Перелік підтверджувальних документів: 1. Первинний договір підряду з ТОВ " СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП" від 14.08.2024 № 146/1-К-2024. 2. Скоригована проектно-кошторисна документація по об'єкту. 3. Експертний звіт ДП «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» № 1160/е/25 від 23 лютого 2026 року. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12.08.2026 № 187 «Про перезатвердження робочого проєкту «Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва на земельній ділянці за адресою: проспект Миру, 11 у Дніпровському районі м. Києва» (коригування). З огляду на вищезазначене, Уповноважена особа — ВИРІШИЛА: 1. Застосувати виключення щодо проведення процедури закупівлі на підставі підпункту 15 пункту 13 Особливостей для закупівлі робіт за предметом: «Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №146 м. Києва на земельній ділянці за адресою: проспект Миру, 11 у Дніпровському районі м. Києва (коригування) (1,2 черга), (ДК 021:2015-45210000-2 – Будівництво будівель)». 2. Затвердити обґрунтування застосування підпункту 15 пункту 13 Особливостей для здійснення вказаної закупівлі (текст обґрунтування наведений у мотивувальній частині цього Протоколу). 3. Укласти договір про закупівлю робіт за предметом: «Будівництво споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №146 м. Києва на земельній ділянці за адресою: проспект Миру, 11 у Дніпровському районі м. Києва (коригування) (1,2 черга), (ДК 021:2015-45210000-2 – Будівництво будівель) із ТОВ «СМАРТ УНІВЕРСАЛ ГРУП» (код ЄДРПОУ: 37563856) на суму 123 516 560,52 грн. (Сто двадцять три мільйони п'ятсот шістнадцять тисяч п'ятсот шістдесят гривень 52 копійки.), в тому числі ПДВ 20 586 093, 42 грн. (Двадцять мільйонів п'ятсот вісімдесят шість тисяч дев'яносто три гривні 42 копійки). 4. Оприлюднити в електронній системі закупівель Prozorro договір про закупівлю, всі додатки до нього, а також цей Протокол, що містить обґрунтування підстави закупівлі, протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю.
-
Код ЄДРПОУ:
37397216
-
Контактна особа:
Халецький Микола Леонідович 380443665199 halezkiy1960@gmail.com
-
Адреса:
02105, Україна, Київська область, Київ, пр-т Миру, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
-
Код ЄДРПОУ:
37563856
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, Виговського, 5В
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата робіт за Договором здійснюється Замовником, на підставі довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрат за формою № КБ-3 та акту приймання виконаних будівельних робіт за формою № КБ-2в не пізніше 10 (десяти) банківських днів з дня підписання цих документів уповноваженими представниками Сторін, при наявності коштів на реєстраційному рахунку. Розрахунки здійснюються в національній валюті України у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати сум коштів на поточний рахунок Підрядника. Підрядник погоджується на можливе відтермінування платежу на період дії воєнного стану в Україні, а також протягом шести місяців після його припинення або скасування, поетапно в залежності від реального фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 банківські дні